shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Upesciemā kāpjam uz goda pjedestāla regbijā-7

“Halipapa/Jūrmalas SS” regbisti sestdien, 22. jūlijā, izcīnīja trešo vietu Latvijas čempionātā regbijā-7, lai gan pēdējā posmā Upesciemā nācās samierināties ar piekto vietu.

Pirms pēdējā posma “Jūrmalas SS/Halipapa” kopvērtējumā bija līdzīgā situācijā ar “Fēniksu” cīņā par bronzu, līdz ar to Upesciemā abu komandu duelī bija jānoskaidro trešās vietas īpašnieki.

Priekšsacīkstēs jūrmalniekiem sanāca negaidīts klupiens spēlē pret “ežiem” (12:16), piedzīvots zaudējums arī pret favorīti “Baltic XL/Livonia” (10:31), bet uzvarēta “LLU/Sigulda” (30:5) un līdz ar to savā apakšgrupā trešā vieta. Otrā grupā negaidīts “klupiens” sanāca arī jūrmalnieku galvenajiem konkurentiem “Fēniksam” pret “HansaFlex/Livonia”, tādējādi Valmieras komanda izlīdzēja jūrmalniekiem un cīņu par trešo vietu kopvērtējumā atlika uz pēdējo maču.
Spēlē par 5. vietu posmā un 3. vietu kopvērtējumā “Jūrmalas SS/Halipapa” bija daudz labāki, uzvarot sausā ar 33:0 un izcīnot trešo vietu kopvērtējumā!

Tagad “Jūrmalas” regbistiem atliek koncentrēties Latvijas čempionātam klasiskajā regbijā, kurā pirmajā aplī vēl jāaizvada spēles pret “Garkalne/Livonia”, “LMT-Ežiem” un “Ulre-ĶNSS”.

Komandu vietu kārtība čempionāta noslēguma kopvērtējumā
1. Stats/Ķekava 4 punkti, 2. Baltic XL/Livonia 5. 3. Jūrmalas SS/Halipapa 12, 4. RK Fēnikss 13, 5. RFS/Eži 14, 6. HansaFlex/Livonia 16, 7. Ķekavas NSS 21, 8. LLU/Sigulda 23, 9. Garkalne/Livonia 26.

Zigismunda Zālmaņa fotogaleriju no turnīra var apskatīt mūsu “Facebook” lapā