shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Treneri

Svajunas Mikalčius
RK Jūrmala Virslīgas vīriešu komandas galvenais treneris

Svajunas ir viens no labākajiem Lietuvas regbija speciālistiem. Bijis augsta līmeņa spēlētājs gan klubu, gan izlašu līmenī. Šobrīd vada Šauļu sporta skolu “Klevas”. Pēc kluba preizdenta piedāvājuma ir pieņēmis uzaicinājumu strādāt ar RK Jūrmala vīriešu komandu un vadīt 2017. gada sezonā.

Kristians Avotiņš
Jūrmalas sporta skolas un RK Jūrmala U15, U17/18, meiteņu/sieviešu un vīriešu komandu treneris

Kristians Jūrmalas regbijā darbojas kopš pirmsākumiem – 2010. gadā, kad sāka trenēt Tač regbija komandu. Šo gadu laikā no bērnu līdz pieaugušo līmenim ir izaudzinājis daudzus zēnus un meitenes, kas izcīnījuši visu kalumu medaļas gan Latvijas sacensībās, gan ārzemju turnīros. Paralēli kā treneris, menedžeris un psiholoģiskās sagatavotības speciālists darbojas Latvijas jaunatnes izlasēs. Ir viens no augstāk izglītotajiem Latvijas treneriem – Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā ieguvis Bakalaura un Maģistra grādus regbijā un sportā.

Ditrihs Gailis
Jūrmalas sporta skolas un RK Jūrmala U11 un meiteņu/sieviešu komandu treneris

Ditrihs ir viens no pirmajiem Jūrmalas regbistiem, kurš regbijā ir ienācis caur Tač-regbiju. Ar pārtraukumiem spēlējis dažādās komandās un šobrīd ir kļuvis arī par regbija treneri. Šobrīd studē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, kur apgūst regbija vecākā trenera kvalifikāciju. Viens no pirmajiem kluba spēlētājiem, kurš iekļuvis Latvijas regbija izlasēs.

Guntis Strods
Jūrmalas sporta skolas un RK Jūrmala U18 un vīriešu komandas treneris

Guntis Jūrmalas regbijā darbojas kopš pirmsākumiem – kā treneris un kluba dibinātājs. Jaunības gados spēlējis regbiju kā spēlētājs un kopš 2014. gada strādā par treneri Jūrmalas sporta skolā. Lielākoties trenējis vecākā gada gājuma jūrmalniekus. 2016. gadā regbija 7 komanda Latvijas 1. līgas čempionātā izcīnīja 2. vietu. Latvijas Treneru tālākizglītības centrā ieguvis C kategorijas apliecību.

Makss Prauliņš
RK Jūrmala meiteņu/sieviešu komandas treneris.

Makss ar regbiju sāka darboties kluba pirmsākumos, spēlējot Tač-regbiju. Paralēli trenera pienākumiem, arī pats aktīvi trenējas un papildina vīriešu komandas sastāvu. Spēlējis Latvijas junioru izlasēs. Šobrīd Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā apgūst fizioterapeita kvalifikāciju.

Stefānija Dzene
Jūrmalas sporta skolas, RK Jūrmala U11/U13 un sieviešu/meiteņu komandas trenere.

Stefānija ar regbiju nodarbojas kopš 2011. gada, kad sāka spēlēt Tač-regbiju. Viena no meiteņu komandas kodola, kura Jūrmalas pilsētas sastāvā piedalījusies visās Olimpiādēs, kurās tiek spēlēts regbijs. Ieguvusi arī Latvijas Olimpisko zeltu. Šobrīd Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā apgūst regbija vecākās treneres un rekreācijas speciālistes kvalifikācijas.