shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Situācija atrisināta ar rokasspiedienu

Ņemot vērā masu medijos publiski izskanējušo informāciju par Latvijas regbija federācijas prezidenta Aivara Pilenieka kunga fizisku iedarbību pret mūsu kluba spēlētāju Reini Salenieku Eiropas U-18 čempionāta laikā, RK “Jūrmala” valde abas iesaistītās puses aicināja uz tikšanos ar mūsu kluba vadību, lai noskaidrotu notikušā apstākļus un iespējamo vardarbību pret mūsu kluba spelētāju.

Pēc abu pušu uzklausīšanas un apstākļu noskaidrošanas vēlamies paziņot, ka notikušā konflikta nosaukšanas par fizisku ietekmēšanu un sitienu ar dūri ir pārspīlēta. Visticamāk, nelielā konflikta eskalācijā bija ieinteresēti cilvēki, kuriem ir izdevies radīt vēl vienu skandālu Latvijas regbija saimē.

RK “Jūrmala” komandas spēlētājs Reinis Salenieks un Latvijas regbija federācijas prezidents Aivars Pilenieks tikās klātienē, izrunāja Ungārijā notikušo un kā īstiem vīriem regbijā pienākas – paspieda viens otram roku.

“Ar šo rokas paspiešanu situāciju, kura tika pārlieku dramatizēta, uzskatu par atrisinātu,” ar mūsu starpniecību vēlas teikt Reinis Salenieks.

RK “Jūrmala” pozīcija paliek iepriekšējā – mums nav pieņemama spēlētāju apzināta fiziska ietekmēšana ne laukumā, ne ārpus tā un šāda precedenta gadījumā aizstāvēsim savus spēlētājus atbilstoši regbija noteikumiem un likumdošanai.