shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Sestdien bronzas spēle Ogrē

Sestdien 13. oktobrī pulksten 12 Ogres stadionā RK “Jūrmala” aizvadīs šīs sezonas svarīgāko spēli, Latvijas RXV čempionāta bronzas spēlē tiekoties ar “LMT/Eži” komandu.

Regulārās sezonas mačā ar 29:21 pārāka bija “LMT/Eži” komanda, taču līdzvērtīgā spēkošanās apliecināja, ka varam cīnīties un labākajā sastāvā arī uzvarēt. RK “Jūrmala” sestdien Ogres stadiona laukumā ies ar vienu mērķi – izcīnīt bronzas medaļas!

“Regbijs nav sporta veids, kurā vajadzētu garas runas un skaļus solījumus pirms spēles. Visu redzēsim laukumā! Esam gatavojušies, esam pilnā sastāvā un labā noskaņojumā. Aizvadījām sparinga spēli pret miesniekiem un arī mēs ceram uz panākumu sestdien. Katrai komandai ir savas stiprās puses. Mēs kaut kur esam ātrāki un mobilāki, viņi – smagāki, lielāki. Būs interesanti,” pirms bronzas fināla sacīja RK “Jūrmala” galvenais treneris Svajūns Mikalčus

RK “Jūrmala” aicina līdzjutējus mūs atbalstīt sezonas svarīgākajā spēlē. Tūdaļ pēc tās turpat Ogrē tiks aizvadīts arī Latvijas čempionāta fināls starp “Miesnieki/Ķekava” un “Garkalne/Livonia” komandām. Piecu stundu garumā Latvijas regbija zieds būs skatāms vienuviet!

Foto: Zigismunds Zālmanis (RK Jūrmala)