shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

RK “Jūrmala” paziņojums

Ņemot vērā masu medijos publiski izskanējušo informāciju par Latvijas regbija federācijas prezidenta Aivara Pilenieka kunga fizisku iedarbību pret mūsu kluba spēlētāju Reini Salenieku Eiropas U-18 čempionāta laikā, RK “Jūrmala” valde vēlas paziņot, ka:

1. Klubs savu viedokli par notikušo sniegs pēc sīkāka notikuma apstākļu un faktu noskaidrošanas, nebalstoties tikai uz emocionāliem lēmumiem. Tas notiks pēc kluba vadības tikšanās ar Latvijas regbija federācijas prezidentu Aivaru Pilenieku, Latvijas U-18 izlases vadību un sīkāka mūsu kluba spēlētāja Reiņa Salenieka skaidrojuma par masu medijos aprakstīto situāciju Eiropas U-18 čempionāta laikā Ungārijā.

2. RK “Jūrmala” nav pieņemama nekāda spēlētāju apzināta fiziska ietekmēšana ne laukumā, ne ārpus tā. Informācijas apstiprināšanas gadījumā mēs vienaldzīgi nenoraudzīsimies iespējamā amatpersonu patvaļā un aizstāvēsim savus spēlētājus likumā noteiktā kārtībā atbilstoši Pasaules regbija uzvedības un ētikas noteikumiem un  Latvijas regbija federācijas statūtiem.