shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Latvijas sieviešu R7 izlase ar jūrmalnieci sastāvā dodas uz EČ otro posmu

Vakardien uz Eiropas čempionāta Trophy divīzijas otro un noslēdzošo posmu devās Latvijas sieviešu regbija 7 izlase, kura šobrīd jau iemitinājusies norises vietā Szegedā.
Arī šajā posmā sarkan-balt-sarkano sastāvā redzēsim vienu mūsējo – Hannu Evelīnu Neilandi. Hanna jau divus gadus pārstāvējusi un bijusi viena no Latvijas U18 meiteņu izlases līderēm, bet nu arī pienākusi debija pieaugušās izlases sastāvā. Tāpat izlases kandidātu pulkā otrajam EČ posmam  bija arī Stefānija Dzene.
Latvijas izlasei pēc ieņemtās pēdējās vietas pirmajā posmā, nu būs jāmēģina sekot vīru izlases piemēram. Jau sestdien tiks aizvadīts grupu turnīrs, kurā mūsējās A apakšgrupā tiksies ar pirmā posma uzvarētājām Nīderlandi, Šveici un Norvēģiju.
Izlases sastāvs otrajam posmam: Zane Sirsniņa-Kukaine, Alise Limmane, Anete Skrastiņa, Guna Limmane, Sandra Lihovida (RK Selena), Sindija Širaka, Anna Leškoviča, Justīne Vīksna (RFC Livonia), Elīna Švāgere, Krista Vītola, Viktorija Anna Žeimunde (SK Imanta) un Hanna Neilande (RK Jūrmala).
Visas spēles tiešraidē tiks translētas https://www.rugbyeurope.eu/live-women-7s-trophy-2018-leg-2-szeged
Meitenes, Latvija ar jums! 
 
Foto: Zigismunds Zālmanis (RK Jūrmala)