Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Jūrmalnieki pludmales regbija izlases rindās

Latvijas vīriešu un sieviešu izlases pludmales regbijā jeb regbijā-5 3.,4. augustā cīnijās par godalgām Maskavā.
Pirmajā dienā Latvijas vīru izlase turnīru sāka ar uzvaru pār Gruziju – 5:3. Latvijas izlase jau no pirmās sekundes rādīja pārliecinošu spēli, kas nodrošināju arī vēlamo rezultātu. Laukumā ritēja spēka spēle, ar daudz cīņām un kontaktu, kurā mūsējie izrādījās pārāki. Pēc tam otrajā mačā ar 3:10 tika kapitulēts Itālijai, kas arī ir viena no turnīra favorītēm. Itālieši bija ātrāki un Latvijas regbistiem neizdevās izsekot pretiniekiem līdzi.

Savukārt pirmās dienas noslēdzošajā spēlē Latvija ar 7:4 pārspēja Moldovu, kam bija līdzīgs spēles stils Gruzijai, uzsvaru liekot uz spēka spēli. Latvijas vīri spēja radīt caurumus pretinieku līnijā un tos izmantot, lai gūtu piezemējumus.
Latvijas vīriešu izlasei ceturtdaļfinālā bija jātiekas ar sev neērto pretinieci Lietuvu, kurai tika zaudēts ar 4:5. Izlase izgāja laukumā ar lielu pārliecību, kas bija redzams arī spēles gaitā. Cīņa sākas ļoti līdzvērtīgi, piezemējumus veicot abām izlasēm.

Līdz ar to turpinājumā Latvijai pusfinālā par 5.-8. vietu bija jāspēlē pret Moldovu, ko dienu iepriekš izdevās uzvarēt ar 7:4. Spēli Latvija iesāka pārliecinoši un arī izvirzījās vadībā, taču jau pirmajā puslaikā tika nopelnīta sarkanā kartīte un visu atlikušo spēli nācās aizvadīt mazākumā. Pat šādos apstākļos cīņa bija līdzīga un moldāviem izšķirošo piezemējumu izdevās veikt vien pēdējās sekundēs – 7:8. Par iepriekšējām dienas neveiksmēm Latvija vismaz daļēji revanšējās spēlē par septīto vietu, kad izdevās parādīt savu pārākumu un meistarību, ar 8:5 pieveicot Austriju.