shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

“Jūrmala” sezonas pēdējā mačā tiek pie uzvaras

Savā šīs sezonas pēdējā Latvijas čempionāta spēlē sestdien pērnā gada bronzas medaļniece “Jūrmala” ar rezultātu 29:19 (5:14) apspēlēja “Fēniksu”, izcīnot pirmo un vienīgo panākumu.

“Fēnikss” un “Jūrmala” visu šo sezonu turējās kopvērtējuma pēdējās divās pozīcijās. Abu komandu pirmā apļa mačā pirms pāris nedēļām “Fēnikss” savā laukumā uzvarēja ar 39:29 un likās, ka ceturtās vietas īpašniece un Latvijas kausa dalībniece izšķirsies šodien. Tomēr pirms nedēļas “Jūrmala” neieradās uz spēli pret “Garkalne”/ “Livonia” komandu, tiekot pie trim soda punktiem un zaudējot cerības izrāpties no kopvērtējuma pēdējās pozīcijas.

Sestdienas spēli daudz labāk sāka “Fēnikss”, izvirzoties priekšā ar 14:5, turklāt otrā puslaika sākumā veicot vēl vienu piezemējumu.

“Šodien spēlējām ļoti cienījami. Protams, trūkumi tehnikā mums joprojām neļauj sasniegt ļoti labu rezultātu, tomēr šodien komanda centās, bija ieradušies daudzi spēlētāji un uzvarējām,” stāsta jūrmalnieku stūrmanis Svajūns Mikalčus. “Jaunie spēlētāji Dmitrijs, Toms, Egils labi spēlē, kaut tikai nesen sāka nodarboties ar regbiju. Ja viņi turpinās trenēties un arī pieredzējušie, kuri trenējas maz, centīsies iegūt labāko formu, nākamgad mums var būt spēcīga komanda. Ir grūti, kad mainās sastāvs, tomēr esmu priecīgs, ka pat tik sarežģītā sezonā atmosfēra komandā bija laba. Šodien veterāni rādīja labu piemēru jaunajiem.”

Mikalčus, runājot par pagājušās nedēļas spēli, saka, ka jūrmalniekiem bija daudz traumēto un spēles nosabošanai bija “nopietns iemesls”.

Pērn Latvijas čempionāta bronzas mačā “Jūrmala” ar 31:27 negaidīti pieveica LMT/”Ežus”, pie godalgām tiekot pirmoreiz vēsturē, bet šosezon nāksies samierināties ar piekto pozīciju valstī. “Tā kā palikām pēdējie, sezonu, protams, vērtēju slikti. Mums ir jāatzīst, ka esam pēdējie un spēlējām slikti. Ceru, ka uz nākamo gadu atgriezīsies pieredzējušie, bet jaunie uzlabos līmeni un kļūsim labāki.”

“Jūrmala” – “Fēnikss”  29:19 (5:14)

FOTO Zigismunds Zālmanis