shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Jūrmala vs Eži/LMT

Jūrmala 5 - 39 LMT/Eži
17 Aug 2017 - 19:00Ozolnieku SC stadions

“Jūrmala” uzkāpj uz “Ežu” adatām

Latvijas čempionāta pirmā apļa priekšpēdējā spēlē “Jūrmala” svarīgā cīņā ceturtdien, 17. augustā, saņēma “dūrienu” no “ežiem” – zaudējums “LMT/Eži” komandai ar 5:39 (0:15).

“Jūrmalas” komanda dažādu iemeslu dēļ maču aizvadīja ne tajā spēcīgākajā sastāvā. “Adataiņi” šoreiz nerādīja to labāko sniegumu, tomēr robi sastāvā šoreiz neļāva jūrmalniekiem izrādīt pretestību. Pēc pāris “Jūrmalas” spēlētāju kļūdām aizsardzībā “LMT/Eži” panāca 15:0, otrajā puslaikā palielināja pārsvaru līdz 39:0 un tikai beigās Maksims Prauliņš izglāba “Jūrmalu” no sausā zaudējuma.

Šis zaudējums kūrorta pilsētas komandai nāks līdzi uz 2. apļa turnīru, tādējādi neveiksme ir divtik sāpīga. Pēc šī zaudējuma “Jūrmala” būs grūti pacīnīties par Latvijas čempionāta medaļām, jo starpība ar 3. vietā esošo “Garkalne/Livonia” ir jau 14 punkti. “Jūrmalas” regbistiem 1. aplī vēl atlikusi viena spēle – 25. augustā pret “livoniešiem”, kuri šogad tēmē uz čempionu titulu.

“Pirmkārt, “eži” bija spēcīgāki šajā spēlē. Bet kā attaisnojums jāmin, ka mums laukumā nebija virkne vadošo spēlētāju. Četri ir traumēti, vienam ir diskvalifikācija, bet vēl 10 čaļi nevarēja tikt uz spēli. Mums grūti darba dienās savākties un visiem atbraukt uz Ozolniekiem,” pēc mača sacīja “Jūrmalas” galvenais treneris Svajūns Mikalčus. “Bet tie, kas bija laukumā, cīnījās godam. Patīkami, ka jaunie puiši progresē. Ja ziemā izdosies labi pastrādāt, tad nākamgad mums var izveidoties ļoti laba jauno puišu komanda. “

“Domājot par nākamo sezonu, mēs iebildīsim par spēlēm darba dienu vakaros. Jāņem tomēr vērā, ka puiši strādā un nevar laicīgi atbraukt. Ja atbrauc, tad nepaēdušiem un steidzīgiem uzreiz jādodas laukumā. Mums tomēr jādomā par pašiem sportistiem, nevis jāaizvada spēle ķekša pēc. Jādomā par regbija attīstību un jārada apstākļi, lai spēlētāji var rādīt savu labāko sniegumu, bet līdzjutēji var vērot regbiju visā tā krāšņumā,” piebilda Mikalčus.