Jūrmala VS Garkalne/Livonia

19 - 48
25 Aug 2017 - 19:00Ozolnieku SC stadions

“Jūrmala” izrāda pretestību titula pretendentei “Garkalne/Livonia”

Regbija klubs “Jūrmala” Latvijas regbija XV čempionāta pirmā posma pēdējā spēlē savā laukumā Ozolniekos izrādīja cienījamu pretestību titula pretendentei “Garkalne/Livonia”. Otrajā pusē “livonieši” gan lauza spēles gaitu, “Jūrmalai” piedzīvojot zaudējumu ar 19:48.

Abas komandas pirms spēles sev bija garantējušas vietu labāko četriniekā, kas nozīmēja, ka savstarpējā spēle nāks kopējā ieskaitē otrajā posmā cīņā par godalgām. Mača likme bija augsta un jūrmalnieki centīgi iesāka cīņu, pirmie izdarot piezemējumu. “Garkalne/Livonia” gan ātri atbildēja ar diviem piezemējumiem, pārņemot iniciatīvu. Vēl 1. puslaikā “Jūrmala” izrādīja pretestību, bet otrajā spēles daļā dažu spēlētāju likstas neļāva kūrorta pilsētas regbistiem saglabāt intrigu līdz pēdējām minūtēm.

Latvijas čempionāta 2. aplis labāko četriniekā sāksies 5. septembrī ar “LMT-Eži” un “Stats/Miesnieki” cīņu. “Jūrmalas” regbistiem nākamā spēle 16. septembrī Slokas stadionā pret “ežiem”, bet 23. septembrī Upesciema stadionā jūrmalniekus eksaminēs “Stats/Miesnieki”.

“Nospēlējām tīri labi. Varbūt gribējās labāk, bet tehniskais brāķis darbībās šobrīd neļauj nospēlēt labāk. Bet visu cieņu čaļiem, visi cīnījās, labi nospēlēja aizsardzībā. Varu teikt, ka viena no labākajām spēlēm sezonā,” pēc zaudējuma daudz nesūkstījās “Jūrmalas” galvenais treneris Svajūns Mikalčus. “Jā, ilgāku laiku izrādījām sīvāku pretestību, bet pieredzējušāko spēlētāju savainojumi, veiktās maiņas… Nespējām uzturēt fizisko spēli tik ilgi.”

Lai gan “Jūrmala” teorētiski var pacīnīties par medaļām, objektīvi izredzes ir nelielas, jo piedzīvoti zaudējumi pret visiem labāko četrinieka pretiniekiem. “Jūrmala” gan nedomā “mest plinti” krūmos, sola Mikalčus. “Jā, zaudējām svarīgu spēli pret “ežiem”, kas ļautu vēl pacīnīties par bronzu. Tomēr šajos mačos nedomājam tikai doties laukumā, izrādīsim pretestību visiem pretiniekiem un punktus tā vienkārši nedāvināsim.”